Drugi bieg z serii Klub Małego Biegacza – sportowa pasja w Lesie Komunalnym

Drugi bieg z serii Klub Małego Biegacza – Sukces w Lesie Komunalnym

Co to był za dzień! Drugi bieg z serii Klub Małego Biegacza odbył się w malowniczym Lesie Komunalnym i przyciągnął równo 250 młodych biegaczy, którzy wzięli udział w pięciu emocjonujących biegach. To wspaniałe wydarzenie, mające na celu promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i entuzjazmem.

Klimcio – Limitowana Maskotka dla Każdego Uczestnika

Każdy z młodych sportowców otrzymał limitowaną, kolekcjonerską maskotkę symbolizującą wieżę Klimek o nazwie Klimcio. Ta wyjątkowa pamiątka była dodatkowym motywatorem i nagrodą za wysiłek włożony w bieg, a także cenną pamiątką z tego niezapomnianego dnia.

Wydarzenie pod Patronatem Prezydenta Grudziądza

Nasze wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Prezydenta Grudziądza, Macieja Glamowskiego. Jego wsparcie dodały imprezie prestiżu i podkreśliły jej znaczenie dla lokalnej społeczności.

Podziękowania dla Rodziców i Wolontariuszy

Chcielibyśmy wyrazić ogromną wdzięczność rodzicom za ich zaangażowanie i wsparcie w rozwój sportowych pasji swoich dzieci. Wasza obecność i doping były niezastąpione i wniosły mnóstwo pozytywnej energii.

Szczególne podziękowania kierujemy również do naszych niezawodnych wolontariuszy. Wasz profesjonalizm i zaangażowanie są fundamentem sukcesu naszych wydarzeń. Dziękujemy, że po raz kolejny byliście z nami i wspieraliście młodych sportowców.

Atrakcje dla Dzieci

Oprócz emocjonujących biegów na dzieci czekały również świetne atrakcje. Miasteczko lekkoatletyczne prowadzone przez zawodników Olimpii Grudziądz z Karolem Górnym na czele, malowanie buziek i świecące tatuaże z Geotermią Grudziądz oraz dmuchańce, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i dostarczyły dzieciom mnóstwo radości i zabawy.

Kolejne Wyzwanie – Bieg w Parku Miejskim

Już 1 września zapraszamy na trzeci bieg z serii Klub Małego Biegacza, który planujemy zorganizować w urokliwym Parku Miejskim. Mamy nadzieję, że frekwencja dopisze, a atmosfera będzie równie niesamowita jak dotychczas. Do zobaczenia na starcie!

Zdjęcia z imprezy

Galeria 1
Galeria 2
Galeria 3

Skip to content